Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem
INFOCAM Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Mazowiecka 58
09-442 Rogozino k/Płocka
Woj. mazowieckie
tel. +48 24 266 97 12 | tel. +48 24 266 97 13
tel. +48 24 262 02 47 | tel. +48 24 262 01 83
 
Zalogowany: Gość
Twoje zamówienie:
koszyk   Ilość produktów: (0)
do zapłaty: 0.00 pln (netto)
  0.00 pln (brutto)
kropki zobacz szczegóły
zobacz rówież INTEL SRV
Link do kontaktu

 

promocjenowościcennikiformularzelinkio firmieaktualnościdownloadkontakt
 

 

 

I N F O R M A C J E     O    F I R M I E

 

                Ideą każdego przedsiębiorstwa jest połączenie działań mających na celu zaprojektowanie, wyprodukowanie, reklamowanie, dystrybucję oraz wsparcie swoich produktów. Historia powstania firmy INFOCAM sięga roku 1999. Wówczas na skalę lokalną zaczęliśmy dystrybucję i montaż elektronicznych systemów zabezpieczeń. Od początku działalności firmy nastawieni jesteśmy na poszukiwanie i realizację najbardziej nowoczesnych technologii w dziedzinie kompleksowego zabezpieczania obiektów. Usytuowanie geograficzne w centrum Polski pozwoliło nam na łatwiejsze dotarcie do Klientów zainteresowanych tak specjalistycznymi usługami, na nowo tworzącym się rynku. Głównym kierunkiem rozwoju firmy stało się projektowanie, dystrybucja oraz montaż cyfrowych systemów telewizji przemysłowej. Dzięki powiększającej się liczbie zadowolonych Klientów firma rozwija się i zdobywa coraz to nowe rynki dla swoich produktów i usług.

                Z roku na rok powiększamy firmę, zatrudniamy coraz większą liczbę osób, poszerzamy asortyment oferowanych towarów, wprowadzamy nowe technologie oraz marki. Do dziś zatrudniamy ponad 70 osób, nasze budynki biurowe i magazynowe obejmują powierzchnią ponad 3tyś. metrów kwadratowych. Na polskim oraz europejskim rynku wykreowaliśmy takie marki jak :

Milesight – innowacyjny producent urządzeń CCTV IP

CAMSTAR – marka od lat kojarząca się z wysokiej klasy kamerami przemysłowymi

DiGieyes – proponuje pełną gamę urządzeń klasy Premium do cyfrowych zabezpieczeń wizyjnych.

Ponadto jesteśmy aktywnym dystrybutorem na polskim rynku urządzeń takich firm jak : Streamax Company Limited, UTEPO Corp., Western Digital, NEC Display Solutions Europe GmbH,  SATEL Sp.z o.o., ROGER Sp.j., PULSAR Sp.j i wiele innych...

                Pozostając w stałym kontakcie z zagranicznymi oraz krajowymi producentami, gwarantujemy naszym Klientom ciągłość dostaw, szeroką gamę nowoczesnych urządzeń i atrakcyjne ceny. Dbamy o to aby synonimem oferowanych przez nas produktów była zawsze - wysoka jakość.

                Realizację indywidualnych projektów firma wykonuje poprzez własną sieć przedstawicieli handlowych oraz brygad monterskich działających na terenie całego kraju. Posiadamy odpowiednio przeszkoloną kadrę pracowniczą, z licencjami pracownika zabezpieczenia technicznego I i II stopnia, a także od roku 2002 Koncesję MSWiA na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego. Powyższe uprawnienia zapewniają solidność i bezpieczeństwo wykonywanych przez nas instalacji.

                Każdy projekt jest traktowany przez nas indywidualnie od jego powstania, do wykonania działającej instalacji, co jest wyróżnieniem na tle konkurencji, a klientom zapewnia bezpieczeństwo i korzyści. Dzięki przyjęciu takiej polityki rozwoju oraz zastosowaniu najwyższej jakości produktów firma INFOCAM oferuje 24-ro miesięczną gwarancję niezawodności działania oraz 24-ro godzinny serwis z możliwością dostawy sprzętu zastępczego.

Każdy projekt wykonany przez firmę INFOCAM jest dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta. Według nas – standardowe rozwiązania po prostu nie istnieją.

 
 
zobacz rówież EOCORTEX
WD Purple
MOŻLIWOŚĆ FINANSOWANIA